O nas


Drukuj

Serwis mBonds.pl jest serwisem informacyjnym, działającym w tematyce obligacji korporacyjnych. Każdy użytkownik mBonds.pl może bezpłatnie zapoznawać się obecnymi, jak również z archiwalnymi ofertami emisji obligacji. Udostępniamy profesjonalne analizy rynku papierów dłużnych, a także informacje ze świata gospodarki.

 

Obligacje korporacyjne są coraz atrakcyjniejszą formą lokowania kapitału. Wyższe wobec lokat oprocentowanie oraz mniejsze, niż przy inwestowaniu w akcje ryzyko, skutecznie przyciągają zainteresowanie inwestorów indywidualnych. Również coraz więcej spółek, zarówno publicznych, jak i prywatnych decyduje się na pozyskanie kapitału emitując papiery dłużne. 

 

Lokowanie kapitału w obligacje korporacyjne nie jest oczywiście pozbawione ryzyka. Dlatego też, za główny cel naszej działalności stawiamy sobie edukowanie naszych użytkowników. Na stronach naszego portalu znajdziecie Państwo fachowe analizy rynku obligacji, które pomogą w wyborze odpowiedniej inwestycji. 

 

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się na portalu mBonds.pl. Zarejestrowani użytkownicy zyskają dostęp do większej liczby wartościowych informacji oraz fachową pomoc zespołu mBonds.pl